2112

На Чернігівщині молоді люди залишили «чорну мітку» нардепу

У стилі іронічно-детективного жанру молоді люди вирішили продемонструвати своє ставлення до одного з нардепів Чернігівщини. Навіть більше — в публікації у веб-виданні вказали: учасники бойових дій залишили нардепу «чорну мітку». Круто!

Серед білого дня четверо молодих людей, які щойно повернулися зі Сходу — з території військових дій — принесли у приймальню народного депутата, яка розташована в Борзні, звідкіля й розпочався відлік його життєвого шляху, мішок добротного соняшникового насіння.

Ото подарунок — подумав я! Тож тепер довгими зимовими вечорами, сидячи біля каміну, нардеп буде мріяти і згадувати приємний гостинець від народу. А то завжди тільки й знають як виманювати та просити у народних обранців щось — чи то для лікарні, чи для школи, чи ще для чогось. А ту т — самі привезли на старенькому авто та й ще занесли в кабінет! Неймовірне відчуття шанобливості до людини, яку обирали до Верховної Ради.

За що ж така дяка? — помислив я.

Але радість моя від прояву переповненого добра й мого позитиву щодо такого вчинку враз розвіялася, коли дізнався, що те соняшникове насіння призначалося зовсім для інших цілей. Хоча, якщо чесно, я й не дуже так і зрозумів насправді, для чого воно відводилося?  Перебирав в уяві своїй різні можливі варіанти такої вдячності, а потім… Страшенна думка залізла в голову! Невже хлопці хотіли таким чином… отруїти нардепа? А що? Багато діставати отруйного зілля не треба — насіння й так на хімії, напевно, вирощувалося. Трошки додали і все — результат є…

Та все, як виявилося, у затії молодих людей було все аж занадто тривіальним. Про мету своїх відвідин до приймальні депутата хлопці самі ж і розповіли у своєму коротенькому відео, яке розмістили в соцмережі.

Щоправда, чи є у них докази на цілком серйозні звинувачення нардепа у якихось фінансово-брудних оборудках — нам, принаймні, невідомо. Адже те, про що молоді люди розповіли — тягне на кримінал. Тож якщо народний обранець забажає, аби люди знали і його позицію щодо оприлюднених у відеоролику «претензій», ми готові виїхати на місце, хоч би і в Борзну, де міститься депутатська приймальня.

А мені, якщо хочете знати власну позицію, не дуже віриться в те, в чому обвинувачують своїх опонентів молоді люди. І ось чому. В одній із статей журналіст, який «аналітично» (але однобоко, через що порушив журналістські стандарти) підійшов начеб-то до викриття проблематики, в якій йдеться у відео, зазначив, що в нашій державі так ведеться: хто обробляє землю і вирощує врожай, тому нічого не дістається. Начебто й правильно сказав. Але у той же час він і його однодумці (персонажі відео) стали на захист якраз людини, яка стала керівником господарства у жовтні цього року. А накинулися на керівника, який сіяв, обробляв і… все ж таки зумів через величезний опір і тиск зібрати СВІЙ же урожай.  Чи не дивно все це виглядає?

Сергій Вітер

А поки що…

У чому ж звинувачують нардепа воякù? Про це — у відеопублікації:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *