2075

Влада боїться патріотів! Бурбу намагалися видворити з України

Колишнього керівника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Василя Бурбу у п'ятницю, 3 грудня, хотіли видворити з країни як нелегала. Це сталося в аеропорту «Бориспіль» після його прильоту в Україну.

Про це повідомляє OBOZREVATEL, посилаючись на власні інформовані джерела. Бурбу не хотіли пускати до країни за паспортом прикриття, який показав ексчиновник.

Ситуація вирішилася лише через три години – після того, як помічник колишнього голови розвідуправління привіз його справжній паспорт. Тільки після цього Бурбу вирішили все-таки пустити до країни.

Відомо, що представники Державної прикордонної служби в аеропорту тривалий час спілкувалися з кимось телефоном, перш ніж відпустити ексчиновника. Крім того, вони просили, щоб Бурба провів цілий рік за кордоном.

Нагадаємо: Василь Бурба заявив, що він має намір подавати до суду на президента Володимира Зеленського. Причиною цього стали заяви глави держави на пресмарафоні. Як відомо, в програмі «Свобода Савіка Шустера» на телеканалі «Україна», Бурба спростував озвучену главою держави інформацію і назвав це вигадкою.

Крім того, генерал-полковник розповів про тиск на нього на початку року через «вагнергейт». Нібито від нього вимагали заперечувати існування спецоперації із затримання російських найманців, відомих як «вагнерівці». Через відмову сім'ю Бурби виселили з дому в Кончі-Заспі.

Як відомо, Бурба назвав три причини провалу спецоперації щодо «вагнерівців». Він згадав про «крота» у владі, погану підготовку з українського боку і хорошу роботу білоруської контррозвідки.

Він також заявив, що перед звільненням представив президенту Володимиру Зеленському план перевірки провалу спецоперації щодо «вагнерівців». Проте за кілька днів Бурбу звільнили.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *