885

«Хочемо стати професійним клубом»: інтерв’ю з тренером УСК «Довбуш» Віталієм Куницею

2021 року УСК «Довбуш» став чемпіоном Суперліги, виборов Кубок области й Суперкубок.

Фото з фб-сторінки УСК «Довбуш»

5 вересня 1920 року у Чернівцях з’явився Український спортовий клюб «Довбуш». Існував він у 1920-1940 роках та був одним із найуспішніших футбольних клубів України. Та 1940 року припинив діяльність. 

Через майже 80 років, 2018-го, з’явилися меценати, які захотіли відновити славу легендарного футбольного клубу. Про те, чого встигли досягти за три роки, та мрію стати професійним клубом розповів «Шпальті» головний тренер УСК «Довбуш» Віталій Куниця.

 «Цю команду створили 1920 року. Тоді це було під патронатом Румунії, однак це був український спортивний клуб. Він виступав як на місцевому, так і на всеукраїнському рівнях. І досягав достатньо непоганих результатів. За рейтингом 20-30-х років клуб «Довбуш» входив до переліку найкращих українських команд. Тому зародилася ідея відновити його. І завдяки небайдужим людям, які віднайшли цей пласт історії, 2018 року УСК «Довбуш» відновив свою діяльність. А з липня 2019-го я працюю головним тренером команди», — розповідає Віталій Куниця.

Акцент на місцевих футболістах

Відновлення клубу розпочалося з товариських ігор. Далі — участь у Першій лізі чемпіонату области. 

«Головне — почати. Я долучився на другому колі сезону 2019 року. Ми трошки зробили ротацію в складі, зробили ставку на місцеву талановиту молодь. До нас тоді влилися 17-річні брати Рябі, які нині перебувають у ФК «Буковина». А також Дмитро Дутка та Ігор Яремійчук, які тоді лише закінчили футбольну школу, і ми дали їм шанс показати себе. Вони доволі непогано скористалися цим шансом. Команда у другому колі тоді виступила набагато потужніше. З місцевою молоддю, і на цьому акцентувалася увага, ми можемо відродити колишню славу «Довбуша», — зазначає головний тренер.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *