4321

Велопарковку та велосипеди отримає навчальний заклад із Хмельниччини за перемогу в конкурсі

Навчально-виховний комплекс із Хмельницької області переміг у конкурсі на участь в національній кампанії «Велосипедом до школи». Він, як і інші півтора десятка шкіл-фіналісток, отримає сучасну криту велопарковку, набір велоінструментів, навчальні велосипеди та інше.

Про це повідомили на сайті U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

Зазначається, що на конкурс надійшло понад 200 заявок з усіх областей України. Однак журі відібрало 15 закладів загальної середньої освіти зі 140, які надіслали повний пакет документів. Заявки від українських шкіл будь-якої форми власності приймались з 22 листопада до 24 грудня 2021 року. Журі окремо оцінювали мотиваційний лист та коротку відеопрезентацію від кожної школи.

Відтак, фіналістами конкурсу на участь у національній кампанії «Велосипедом до школи» стали:
1. Верхівцевський ліцей №1 (Дніпропетровська область);
2. Вовчанський ліцей №3 (Харківська область);
3. Боярський академічний ліцей «Гармонія» (Київська область);
4. Слов’янська ЗОШ №11 (Донецька область);
5. Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Полтавська область);
6. ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 м. Рівне;
7. ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Велика Кісниця (Вінницька область);
8. ОЗО ЗЗСО №4 м. Ківерці (Волинська область);
9. Ліцей №7 м. Гайсин (Вінницька область);
10. Миргородська гімназія імені Т. Г. Шевченка (Полтавська область);
11. КЗ Маловодянська ЗШ І-ІІІ ступенів (Кіровоградська область);
12. Млинівська ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів (Рівненська область);
13. Новодавидківська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Закарпатська область);
14. Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія» м. Славута (Хмельницька область); 
15. Лисичанський ліцей №28 «Гарант» (Луганська область).

Всі ці школи-фіналістки отримають сучасні велопарковки критого типу для довгострокового зберігання велотранспорту, набір велоінструментів, два навчальні велосипеди зі шоломами, допомогу в облаштуванні навчального майданчика, навчання і сертифікація веломенторів та менторську підтримку для 2-х вчителів, участь у «Bike Mentors Camp» для перших 150 веломенторів, проведення велофестивалю на базі школи, інформаційна підтримка в межах кампанії.

Також від кожної із 15-ти шкіл-фіналісток будуть запрошені по двоє педагогів на навчання веломенторів. Додатково на це навчання запросять по одному представнику від 10-ти шкіл, які не пройшли до фіналу конкурсу. Серед них – Полонський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ» та Полонська гімназія з Хмельницької області.

ДОВІДКОВО:
Конкурс є частиною національної кампанії «Велосипедом до школи» в межах проєкту «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні», який упроваджує U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») в партнерстві з Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Інформаційними партнерами є Нова Українська Школа і ГО EdCamp Ukraine.

Мета проєкту – інтегрувати навчання з безпеки руху на велосипеді в українську шкільну освіту, а також сприяти його впровадженню на основі розробленого документа національної політики. Така освіта в Україні, переконують організатори, забезпечить ефективніший захист дітей і підлітків на велосипедах та підвищить їхню участь у дорожньому русі.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *