4321

У громадах Хмельниччини за пів мільйона гривень побудують спортивні майданчики

Будівництво спортивних майданчиків у громадах Хмельниччини анонсували сьогодні, 14 січня, в  облдержадміністрації.  Їх зведення планується в межах  президентської програми «Здорова Україна». Про це розповів заступник голови ОДА Сергій Ткачук під час селекторної наради з головами територіальних громад.

Як зауважив посадовець, будівництво таких майданчиків буде реалізоване у 2022 році на умовах співфінансування з державного бюджету – 70% та місцевого – 30%. Орієнтовна вартість одного такого об’єкта становитиме 500-600 тисяч гривень.

Наразі керівникам громад доручено у найкоротший термін надати до ОДА перелік потенційних місць, де б можна було розмістити майданчики.

«Основна мета – залучити населення до активного заняття спортом та популяризувати здоровий спосіб життя. Користуватися майданчиками зможуть усі охочі безкоштовно», – наголосили в ОДА.

Зауважимо, що в Хмельницькій області затверджений перелік об’єктів, які включені до програми «Велике будівництво» на 2022 рік. Це – 5 освітніх закладів, 5 садочків і 5 спортивних об’єктів. Частина з них фінансуватиметься за рахунок коштів ДФРР (передбачено на 2022 рік понад 200 мільйонів гривень), а загальна кошторисна вартість цих 15 об’єктів становить 773 мільйони гривень. Тому вони, як заявив напередодні Сергій Ткачук, будуть фінансуватися за рахунок інших інфраструктурних субвенцій або інших джерел фінансування.

Нагадаємо, торік на Хмельниччині відкрили 6 активних парків в межах президентської програми «Здорова Україна».
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *