1145

Вулицю Героїв-прикордонників урочисто відкрили у Хмельницькому (ФОТО)

У місті Хмельницький урочисто відкрили вулицю та провулок Героїв-прикордонників. Раніше вони мали ім’я російського поета Некрасова. 

В заході взяли участь керівництво та персонал Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, представники обласної та міської влади, хмельничани, зокрема, й мешканці вулиці.

“Щоденно наші воїни-прикордонники творять подвиг – захищають рідну країну, віддають своє життя заради того, щоб ми жили під мирним небом, продовжували навчання, будували нашу державу. Понад тисячу прикордонників були нагороджені державними нагородами за мужність та героїзм. З початку російської агресії звання Героя України було присвоєно шістьом випускникам Національної академії, на превеликий жаль, посмертно”, – зазначив на відкритті ректор академії генерал-майор Олександр Луцький.

У Національній академії зазначають, що з початку російської агресії, із 2014 року, звання Героя України посмертно було присвоєно 6 випускникам: генерал-майору Ігорю Момоту, полковнику Євгену Пікусу, полковнику Дмитру Каплунову, майору Андрію Жуку, підполковнику Ігорю Дашку та полковнику Віталію Кучерявому. Вони віддали власні життя, захищаючи нашу країну від російських окупантів. Їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання.

Нагадаємо, вулицю на честь Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного назвали у громаді в Хмельницькому районі.

(Фото НАДПС)
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *