2210

ЦНАП на колесах Славутська громада передала Бородянці

Делегація з міста Славута Хмельницької області передала Бородянській селищній раді, що на Київщині, спеціалізований вантажний фургон під мобільний ЦНАП. Планується, що цей транспортний засіб 6 місяців використовуватиметься для надання адміністративних послуг тамтешнім мешканцям.

У селищі Бородянка внаслідок російської агресії зруйновано дві третини будинків, об’єкти інфраструктури, адміністративні будівлі. Бородянська тергромада – це 31 населений пункт, розташовані на відстані від 5 до 19 кілометрів від центру, тому для відновлення роботи мобільний ЦНАП тут, як і в інших деокупованих містах і селах, вкрай потрібний. На пропозицію передати пристосований для цього автомобіль одразу погодився міський голова Славути Василь Сидор, він і очолив делегацію для доставки машини.

”В часи відновлення та відбудови нашої громади фактор доступності адміністративних послуг для мешканців є надзвичайно важливим. Я дякую Славутській громаді за їх готовність допомагати та ділитися досвідом”, – зазначив в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій Єрко.

ЦНАП на колесах уже готовий надавати якісні послуги громадянам. Для цього фургон технічно оснастили: за підтримки Програми Ради Європи придбали ноутбук, багатофункціональні лазерні пристрої, маршрутизатор, комп’ютерні аксесуари та канцелярські товари.

(Фото з Telegram-каналу Бородянської ТГ)
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *