1913

Медалі олімпійського чемпіона з Хмельниччини “зібрали” на два квадрокоптери для артилеристів

Олімпійський чемпіон-веслувальник з Хмельницького Сергій Нагорний вирішив продати свої медалі, зокрема, і “золото” з Олімпіади 1976 року, що проходила у Монреалі, аби зібрати гроші для захисників. 220 000 гривень — саме така сума необхідна для придбання двох квадрокоптерів підрозділу, в якому служить його син-артилерист.

Про цей благородний вчинок відомого спортсмена дізналася місцева адвокатка-волонтерка Аля Возняк. Вона уже неодноразово долучалася до збору коштів на обладнання та амуніцію для наших військових.

“Ми з друзями та однодумцями вирішили допомогти Сергію Нагорному та бійцям підрозділу його сина. Українці не перестають дивувати світ і я чесно вірю, що дуже швидко ми зберемо гроші на ці квадрокоптери. І вдасться зберегти медалі для онуків і правнуків Олімпійського чемпіона, почесного громадянина Хмельницького Сергія Нагорного”, – зазначила Аля Возняк (Аббасова), опублікувавши в соцмережах допис два дні тому.

І ось сьогодні вона повідомила, що невдовзі два квадрокоптери поїдуть до військового підрозділу на передову, де служить син спортсмена. А медалі, виставлені на продаж, залишаться в арсеналі легендарного веслувальника.

“Сьогодні Всесвіт почув всіх нас… Сергій Гамалій, дякую за Вашу активну позицію на шляху до Перемоги! Один квадрокоптер буде придбаний за кошт військової адміністрації! Пишаюсь кожним, хто зберіг медалі для нащадків сім’ї олімпійського чемпіона Сергія Вікторовича Нагорного”, – написала Аля Возняк.

До благородної справи долучилося чимало людей, скидали 20, 50, 100 і більше гривень. Підключились і діти. Так, 6 190 гривень Сергію Нагорному передав із власної скарбнички семирічний Макар Лапінський. Хлопчик теж мріє стати олімпійським чемпіоном. Він зустрівся зі своїм кумиром і отримав від нього слова подяки, настанови та автограф.

Нагадаємо, рекордсмен світу з Хмельниччини виставив на аукціон свою медаль для збору коштів для наших захисників.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *