1911

У Славуті підвищили вартість проїзду в громадському транспорті

У містах Хмельниччини через збільшення вартості пального продовжують підвищувати тарифи на проїзд у громадському транспорті. Зокрема, на декілька гривень дорожче вже платять пасажири хмельницьких тролейбусів і автобусів, раніше підняли ціну на проїзд і в Шепетівці, Судилкові, Красилові, Волочиську. Обговорюють це питання в Кам`янці-Подільскому. А нині відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Славутської міської ради.

Відтак, вартість проїзду в громадському транспорті Славути зросла з 8 до 12 гривень, зазначають в міськраді.

За даними начальниці управління економічного розвитку Галини Дарчик, підвищення тарифів на перевезення викликано ростом ціни на пальне, що становить у структурі тарифу 80%. У тарифі, який діяв до сьогодні, була закладена ціна пального – 18 гривень. А на час, коли перевізники подали звернення щодо здійснення перерахунку тарифу, ціна пального становила вже 45 гривень за літр газу метан.

(Фото зі сайту Славутської міської ради)

Зазначається, що перевізники надали розрахунок тарифів на 15 гривень за поїздку, однак опісля проведення ретельної перевірки вирішено затвердити на рівні 12 гривень.

“Перевізники Славути буквально виживають. Так, якщо містом повинні їздити 9 автобусів, то наразі їх залишилося всього 5. До того ж, по одному з них перевізник, аби хоч якось втриматися, скоротив кількість рейсів вдвічі. Йдеться про автобус №1 за маршрутом газконтора — мікрорайон “Сонячний” — залізничний вокзал”, – інформують в міськраді.

Без змін залишили лише вартість проїзду у 2 гривні для школярів в період навчального процесу: з понеділка по п’ятницю з 7:00 до 19:00, а для вихованців Славутського будинку дитячої творчості — до 21:00.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *