1083

Судових охоронців Хмельниччини навчають допомагати пораненим

Як зупиняти кровотечу при різних видах поранень та евакуйовуватися із поля бою – судових охоронців навчають військовослужбовці за стандартами НАТО. Організували медичний вишкіл командування Теруправління Служби судової охорони в Хмельницькій області спільно із ЗСУ.

Курс тактичної медицини, як повідомляють в установі, складається із теорії та практики. Відпрацьовують ситуації, які виникають під час реальних бойових дій. Інструктори вчать правильно реагувати під час поранення у різні частини тіла.

“Розуміємо, що війна зараз ще не завершилася і найближчим часом вона не завершиться. Тому потрібно бути готовим, готуватися повсякденно, використовувати кожну хвилину дати гідну відсіч агресору”, — зазначає заступник начальника ТУ полковник Степан Кшевжінський.

Донеччанин Максим до повномасштабного вторгнення РФ в Україну працював цивільним хірургом. Нині він – бойовий медик у ЗСУ. Розповідає, що не завжди на полі бою можна надати якісно домедичну допомогу, бо інколи виникають ситуації з неякісними засобами для зупинки кровотечі. Особливо, наголошує, турнікети повинні бути виключно оригінальні. Це ціна життя, адже від критичної кровотечі людина може померти за три хвилини.

(Фото ТУ Служби судової охорони в Хмельницькій області)
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *