1079

Переселенка загубилась у чужому місті на Хмельниччині: її розшукав поліцейський

До поліції звернулась жителька Лісовогринівецької територіальної громади, що неподалік обласного центру. Схвильована жінка повідомила, що зникла її 50-річна сестра, яка страждає на порушення функцій пам’яті та потребує допомоги.

Правоохоронці, як розповідають в поліції Хмельниччини, швидко з’ясували, що зникла жінка з родини вимушених переселенців із Миколаївської області. Вони рятувалися від війни і знайшли тимчасовий прихисток на території Хмельницького району.

“За словами сестри, внаслідок пережитого стресу у 50-річної родички значно погіршився стан здоров’я, посилилися проблеми із пам’яттю. Рідні припускали, що того дня, вийшовши з дому, вона могла просто забути дорогу до нового помешкання і не змогла повернутися назад”, – зазначають в ГУНП в області.

Поліцейський офіцер громади Сергій Чобан з фотографією зниклої у руках обійшов майже все селище, доки не з’ясував, у якому напрямку пішла жінка. Йому знадобилось кілька годин часу, аби знайти її аж у обласному центрі на залізничному вокзалі та повернути додому.

“Сергій розповідає, що спілкуючись із сестрою зниклої, дізнався, що вона дуже сумувала за домом і постійно вела мову про те, щоб повернутися туди. Саме ці слова і наштовхнули його на думку перевірити залізничний вокзал”, – інформують в поліції.

Додають, що розчулена сестра знайденої жінки зателефонувала на лінію “102” і висловила подяку офіцеру громади за повернення додому рідної людини.

Нагадаємо, на Дунаєвеччині шукали зниклого підлітка у комендантську годину. 
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *