1076

Стажер автомийки на Хмельниччині викрав авто клієнтки

Мешканця Теофіпольської тергромади Хмельницького району визнано винним у незаконному заволодінні транспортним засобом. Чоловік проходив стажування мийником автомобілів та отримав завдання помити “Volkswagen Passat”. Натомість поїхав ним в сусіднє село, там викрадений транспортний засіб і знайшли правоохоронці.

За вироком суду, подія сталася 21 квітня близько 10 години на території приватної автомобільної мийки по вулиці Заводська в Теофіполі. Стажерові доручити помити автомобіль клієнтки “Volkswagen Passat”. Чоловік завів його і поїхав за десять кілометрів від селища: спочатку в село Троянівка, а звідки — у Заруддя. Там працівники поліції через декілька годин і виявили легковик, вартість якого, за висновком експертизи, становить 191 815 гривень.

В судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину, щиро розкаявся, має на утриманні неповнолітню дитину, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався. Ці обставини стали пом`якшуючими при призначенні покарання.

У вироку зазначено, що він заволодів автомобілем “з метою тимчасового використання транспортного засобу, не прагнучи до обернення його на свою користь або інших осіб”. Проте у вироку не вказано, навіщо саме він викрав легковик.

Дії чоловіка суд кваліфікував за ч.2 ст.289 КК України та призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна, з іспитовим строком на 1 рік і 2 місяці. Також стягнув із засудженого на користь держави 686 гривень витрат, пов`язаних із залученням експерта.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *