1062

86-річна пенсіонерка з Чернівців: Дуже рада, що я ще потрібна людям


Чернівчанка Дуся Григорівна вражає своєю стрункістю та елегантністю
Фото автора

A
A
A

Домніка Балабойко – справжня берегиня Чернівецького міського палацу дітей та юнацтва, в якому працює понад 23 роки

Кажуть, що кожен палац має свої таємниці і в Чернівцях – не виняток.

– Я хочу вам представити нашу таємну постать, її звуть Дульсінея Шептицька, – під руку приводить тендітну пані заступник директора з адміністративно-господарчої роботи Чернівецького міського палацу дітей та юнацтва Андрій Книш.

У розмові з’ясовуємо, що чернівчанку ще величають тіткою Дусею або ж Дусею Григорівною. І незважаючи на поважний вік, цьогоріч в травні їй виповнилося 86 років, – вона жвава і весела, немов дівчисько. Та навіть її єдиний онук Денис звертається до неї лагідно – Дуська. Коли ж його запитують, чому не каже їй бабуся, то відповідає: «А бабуся з палицею, а Дуська моя – без палиці».

Якщо раніше головна тема у пенсіонерів у громадському транспорті була про дорогі харчі, то зараз – лиш би всі повернулися з війни додому

– Щоб ви нам були здорові, – бажає Андрій Книш своїй підопічній пані Домніці. – Я хочу подякувати за вашу працю, бо ви – наша незмінна нічна директорка, яка більше ніж хто-небудь знає усі таємниці палацу, все контролює, в усьому допомагає і є нашою опорою в усьому.

І вже для читачів «Погляду» пан Андрій додає:

– Дульсінея вночі виконує обов’язки директора і вона дбає за подвір’я палацу. Тож вся чистота і затишок довкола – завдяки Дусі Григорівні.

Стильна пані, зодягнена в спортивно-діловий стиль, знімає затемнені окуляри і охоче ділиться здобутками свого життя, а також – хвилюваннями за теперішнє та майбутнє.

Розповідає, що до роботи в палаці працювала впродовж 38 років ткальницею на «Восході»:

– Як в 17 років пішла на ту фабрику, так і пропрацювала до пенсії. А вже після пенсії – сюди прийшла. Не вийшла на заслужений відпочинок, бо опікуюся хворим сином, також маю підтримати онука. Мушу працювати.

– Яким би хотіли бачити розмір своєї пенсії?

– Я б хотіла бачити таку пенсію, щоб мені вистачало. У мене все є: я завершую ремонт, одягнутися маю вище голови. Але я б хотіла кудись поїхати відпочити бодай на два тижні, щоб посміятися, поплавати, пожартувати. Ось нещодавно колеги всі поїхали, а я не могла, бо фінанси не дозволяли.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *