1032

Дерусифікувати домашні книги пропонують хмельничанам

У Хмельницькому містянам пропонують дерусифікувати домашні бібліотеки. З книг, написаних російськими авторами, виготовлять крафтові листівки. Збір непотрібних видань триває до 14 серпня.

Як розповіла ТРК Місто директорка “Гончаренко центру” Вероніка Гоїк, зараз чимало людей мають бажання позбутися такої літератури.

“Зараз багато людей захочуть звільняти свої бібліотеки від російських радянських книг, які їм не потрібні, до яких не відчувають сентиментів. Звісно, це мають бути не ті книги, які вам пам’ятні” – каже Вероніка.

За її словами, у закладі дорослі і діти можуть зняти стрес – порвати такі книги. Далі макулатуру пустять на переробку. З неї виготовлятимуть крафтовий папір, а потім – листівки, до яких додадуть насіння. Тож від такої подарованої листівки можна отримати не лише приємні емоції, а й виростити квіти або трави.

Акція “Дерусифікуй свою бібліотеку стартувала 1 серпня і триватиме до 14 серпня. Організаторам акції уже вдалося зібрати кілька десятків книг. Тож якщо у вас назбиралося непотрібної радянської літератури, її можна здати у центр. У разі великої кількості книг працівники центру вивезуть їх власним транспортом.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *