7330

Тракторист зумів впоратися з ударом блискавки у Херсонській області

У Херсонській області тракторист вижив після удару блискавки. Вчора, 9 червня, у Херсонській області вибухнула гроза застала в полі жителя села Шляховое Бериславського району області.

Він працював на тракторі, і на очах кількох свідків потужний розряд атмосферної електрики влучив прямо в цей агрегат. Удар був такої сили, що тракториста буквально викинуло з кабіни. Люди кинулися до нього, вже не чаю застати живим. І яке ж було їх здивування, коли селянин не тільки зумів самостійно піднятися на ноги, але і повернувся додому, а вже звідти викликав «швидку допомогу».

Медики кажуть, що тракториста блискавка тільки оглушила – наслідки контузії повинні скоро пройти, повідомляють Херсонці.

А в той же день, тільки двома годинами раніше, у обласній клінічній лікарні Херсона пориви вітру, якими супроводжувалася гроза, відірвали гілку дерева, під яким був припаркований «Фольксваген Поло». Масивна гілка впала прямо на лобове скло іномарки, і розбила його вщент. На щастя для водія, його на той момент в салоні не було – інакше для нього «древопад» цілком міг закінчитися травмою, якщо не загибеллю.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *