4633

Американці підтримають українське авіабудування

Держконцерн «Укроборонпром», Харківське державне авіаційне виробниче підприємство і американська Oriole Capital Group домовилися про залучення 150 мільйонів доларів інвестицій, інформує 1NEWS з посиланням на ЕП.

Відповідно до домовленості, ХДАВП, що входить до складу Укроборонпрому, отримає замовлення на серійне виготовлення літаків.

Домовленості були досягнуті під час міжнародної виставки Dubai Airshow-2017, яка зараз проходить в Об’єднаних Арабських Еміратах.

В першу чергу мова йде про серійне виробництво на потужностях ХДАВП Ан-74 в різних модифікаціях.

У свою чергу Oriole Capital Group отримає право на інвестиції в виробництво, модернізацію і збут цих літаків.

Ключовим елементом цього партнерства є модернізація існуючого виробництва, повне залучення всіх 3 тис фахівців харківського підприємства, а також програма з модернізації літаків і авіоніки, яка допоможе підвищити унікальні експлуатаційні можливості літака Ан-74.

Крім того, ХДАВП буде отримувати замовлення на виготовлення запасних частин для літальних апаратів, проведення технічного обслуговування і навчання пілотів.

«Вперше на авіабудівне підприємство нашої країни заходить потужний інвестор міжнародного рівня, який планує вкладати кошти протягом багатьох років», — заявив гендиректор Укроборонпрому Роман Романов.




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *