5211

На Одещині вилучили фальсифікованої горілки майже на чверть мільярда

З початку 2017 року оперативними підрозділами фіскальної служби Одеської області із незаконного обігу вилучено лікеро-горілчаних напоїв на 236 млн грн., інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

Так, з початку поточного року оперативними підрозділами фіскальної служби області в рамках операцій «Акциз» та «Рубіж» з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 352 млн грн.

«З них, 236 млн грн — це вартість майже 1,2 млн дал вилучених лікеро-горілчаних напоїв», — йдеться у повідомленні.

«Вживання цієї сумнівної продукції, виготовлення якої здійснювалося в антисанітарних умовах, без додержання технологічних норм могло завдати шкоди здоров’ю громадян та призвести до летальних випадків», — підкреслив начальник ГУ ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Крім того, з початку року правоохоронцями припинено діяльність 8-ми підпільних цехів з виробництва алкоголю, вилучено 58 транспортних засобів і 76 тон паливно-мастильних матеріалів.

Нагадаємо, за даними журналіста О.Дубинського, ТОП-чиновники, що забезпечують роботу нелегалів алкогольного ринку, щомісяця заробляють близько 9 млн доларів.

За даними ДФС протягом 7 місяців 2017 року найбільшу кількість незаконних виробництв алкогольних напоїв було виявлено в Запорізькій і Львівській областях — 7 і 6 випадків відповідно.

Додамо, що за останні три роки легальне виробництво горілки скоротилося в півтора рази. Обсяги тіньового ринку тим часом виросли і досягають близько 60-70%.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *