4624

У столиці знайшли ще один пам’ятник Леніну (фото)

В Оболонському районі Києва виявили неушкоджений пам’ятник Леніну. Про це повідомляє місцеве видання «Я люблю Оболонь», інформує 1NEWS.

Зазначається, що це «останній у Києві уцілілий пам’ятник Леніну».

«Він знаходиться на території колишнього тепличного господарства, через яку має проходити Кільцева дорога до вулиці Богатирської. Там зараз проходять підготовчі роботи, під час яких було демонтовано частину споруд колишнього господарства. Але пам’ятник Леніну будівельники чомусь залишили», — повідомляє видання.

Нагадаємо: 9 квітня 2015 року Верховна Рада ухвалила пакет законів про декомунізацію, які забороняють радянську символіку і засуджують комуністичний режим. 15 травня закон підписав Президент Петро Порошенко.

У межах декомунізації були перейменовані всі вулиці і населені пункти, назви яких пов’язані з комуністичним режимом, а також були демонтовані пам’ятники тоталітарної епохи.

За інформацією голови Інституту нацпам’яті Володимира В’ятровича, останній пам’ятник Леніну в Україні, не беручи до уваги сільської місцевості та територій підприємств, було знесено в жовтні 2016 року в Новгород-Сіверському Чернігівської області.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *