4620

Цієї зими субсидії отримає менша кількість домогосподарств

Під час поточного опалювального сезону субсидії отримуватимуть менше українських родин у порівнянні з показником минулого року і ця тенденція продовжиться, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

Про це повідомила заступник директора департаменту державної соціальної допомоги, керівник відділу адресного надання пільг, компенсацій та житлових субсидій Міністерства соціальної політики Тетяна Голубенко в роз’ясненні «Урядовому кур’єру».

Зі слів Т.Голубенко, цього опалювального сезону субсидії отримуватимуть понад 6 мільйонів домогосподарств у всій Україні. Порівняно з показником минулого року — близько 6,7 мільйона — їхня кількість трохи зменшилася, але неістотно. Планують, що в наступному році цей показник знижуватиметься вже більш вагомо, адже доходи українців зростають.

«Нині під час розрахунку розміру субсидій на новий опалювальний період беремо до уваги показники доходів громадян за І-ІІ квартали 2017 року. А в той час, як пам’ятаєте, саме було збільшено вдвічі мінімальну заробітну плату. Це вплинуло на число отримувачів субсидій — їхня кількість зменшилася. Однак на цей опалювальний сезон фахівці відділів соцзахисту поки що мають неповну картину оновлених доходів українців. Адже не слід забувати, що у жовтні відбулося осучаснення пенсій. Та можу заспокоїти літніх людей: хоч би на яку суму збільшилася ваша виплата, на розмір субсидії це не вплине. Принаймні в цьому опалювальному сезоні», — пояснила вона.

Вона зауважила, що збільшення пенсій почнуть враховувати у розрахунку державної допомоги на оплату комунальних послуг не раніше травня 2018 року.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *