5372

ФСБ затримала в окупованому Криму українця, який повертався додому з Ялти

В окупованому Криму прикордонники затримали українця, який «намагався перетнути кордон в обхід пунктів пропуску», повідомляє регіональне прикордонне управління ФСБ РФ, передає 1NEWS з посиланням на Еспресо.

«Напередодні 28-річний українець прибув в пункт пропуску «Джанкой», слідуючи в Україну. При перевірці документів він пред’явив довідку про втрату паспорта, яка не може бути використана в якості підстави для пропуску через держкордон. Чоловік пояснив, що місяць тому прибув до Криму для відвідування знайомої з Ялти, під час перебування втратив свій паспорт», — повідомляє видання.

Відзначається, що прикордонники рекомендували чоловікові звернутися до найближчого представництва України для оформлення свідоцтва на повернення на батьківщину.

«Однак, чоловік прийняв рішення, рухаючись в сторону затоки Сиваш, спробувати перетнути кордон в обхід пунктів пропуску, і непомітно від прикордонників проникнути на територію України. Незважаючи на заходи, що вживаються по потайливому пересуванню на місцевості, зарубіжний гість був затриманий тривожною групою із застосуванням службової собаки «, — повідомляє відомство.

Повідомляється, що відносно громадянина України порушено кримінальну справу — «Замах на незаконне перетинання державного кордону РФ».
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *