5003

Соболєва офіційно хочуть позбавити керівництва в антикорупційному комітеті

Представники «Блоку Петра Порошенка», «Народного фронту» та групи «Відродження» офіційно ініціювали процедуру відкликання Єгора Соболєва з посади голови комітету Верховної Ради з протидії корупції. Про це сам депутат написав на своїй сторінці у Facebook.

народний депутат Єгор Соболєв

До свого повідомлення Соболєв додав фото документу, з якого видно, що за його відставку з посади голови комітету підписалися депутати Савчук, Матейченко, Ричкова, Ланьо, Артошенко, Немировський, Буглак та Тимошенко.

Згідно з документом, депутати просять включити в порядок денний засідання цього комітету 6 грудня «про відкликання Соболєва з посади голови комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції».

Окрім того, за словами Соболєва, Юрій Буглак просить пошвидше призначити аудитора Антикорупційного бюро.

«Все чесно. Я 15 місяців заважав Порошенку і Ко призначити залежного аудитора НАБУ, за допомогою якого вони збираються розправитися з командою Артема Ситника. Рекомендовані комітетом під моїм керівництвом Роберт Сторч (аудитор ФБР), Марта Борщ (прокурор на процесі США проти Лазаренка) та Карлос Кастресана (керівник антикорупційного трибунала для Гватемали) нашим клептократам не підійшли. Тепер вони перейшли у контратаку. Або вони нас, або ми їх», — додав депутат.

Нагадаємо, 5 грудня Генеральний прокурор Юрій Луценко обнародував аудіо- та відео-записи, на яких екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі нібито домовляється про фінансову співпрацю з біглим олігархом Сергієм Курченко. На одному із записів представник Саакашвілі спілкується із представником Курченка про фінансування мітингів на підтримку колишнього глави Грузії.

На цій же прес-конференції Луценко заявив, що у схемі був задіяний один з помічників голови антикорупційного комітету Верховної Ради, ким є Єгор Соболєв.

Тегиантикорупційний комітет верховна рада Луценко Михайло Саакашвілі Соболєв
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *