5443

Обрано голову та затверджено персональний склад Касаційного суду

На зборах суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду обрано голову суду, секретарів судових палат, затверджено їх спеціалізацію та персональний склад. Про це повідомляє прес-служба Вищого господарського суду України, передає 1NEWS з посиланням на УНН.

«Також, згідно з порядком денним, таємним голосуванням Головою Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду строком на 4 роки обрано Богдана Львова, за якого проголосувало 27 із 29 суддів», — йдеться у повідомленні.

Згідно з порядком денним збори суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду строком на 3 роки обрали четверо суддів до Великої Палати Верховного Суду: Ларису Рогач, Світлану Бакуліну, Віталія Уркевича та Олену Кібенко.

Крім того, зборами Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду утворено 4 судові палати, затверджено їх склад, персональний склад колегій суддів у складі судових палат, спеціалізації судових палат і суддів та таємним голосуванням обрано секретарів судових палат.

Судова палата для розгляду справ про банкрутство (секретар палати — Володимир Погребняк, судді — Лілія Катеринчук, В’ячеслав Пєсков, Володимир Білоус, Сергій Жуков, Ніна Ткаченко) розглядатиме:

— справи про банкрутство та спори пов’язані з банкрутством;

— спори, що виникають при укладенні, зміні, розірванні, визнанні недійсними договорів та виконанні господарських зобов’язань та з інших підстав.

Судова палата для розгляду справ щодо корпоративних спорів, корпоративних прав та цінних паперів:

(секретар палати — Ганна Вронська, судді — Олександр Мамалуй, Людмила Стратієнко, Ігор Ткач, Олександр Баранець, Володимир Студенець) розглядатиме:

— корпоративні спори, спори щодо корпоративних прав та цінних паперів;- спори, що виникають при укладенні, зміні, розірванні, визнанні недійсними договорів та виконанні господарських зобов’язань та з інших підстав.

Судова палата для розгляду справ щодо земельних відносин та права власності (секретар палати — Тетяна Дроботова, судді — Єгор Краснов, Юрій Чумак, Інна Берднік, Іван Міщенко, Валерій Суховий, Ігор Кушнір, Григорій Мачульський, Костянтин Пільков) розглядатиме:

— спори щодо земельних відносин та права власності;
— спори, що виникають при укладенні, зміні, розірванні, визнанні недійсними договорів та виконанні господарських зобов’язань та з інших підстав.

Судова палата для розгляду справ щодо захисту прав інтелектуальної власності, а також пов’язаних з антимонопольним та конкурентним законодавством (секретар палати — Володимир Селіваненко, судді — Ірина Булгакова, Богдан Львов) розглядатиме:

— спори щодо захисту прав інтелектуальної власності, а також пов’язаних з антимонопольним та конкурентним законодавством;
— спори, що виникають при укладенні, зміні, розірванні, визнанні недійсними договорів та виконанні господарських зобов’язань та з інших підстав.

 

 

Тегиголова касаційний суд обрано склад
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *