5662

Найближчими днями приймуть закон про Антикорупційний суд

Президент Петро Порошенко пообіцяв директору-розпоряднику МВФ Крістін Лагард внести законопроект про антикорупційний суд найближчими днями, інформує 1NEWS з посиланням на ЄП.

Про це Крістін Лагард заявила за результатами розмови з Петром Порошенком, йдеться у повідомленні на сайті МВФ.

«У мене була конструктивна і відкрита дискусія з президентом Порошенком щодо зусиль України у боротьбі з корупцією, що є очікуваним для українського суспільства і має вирішальне значення для підвищення прозорості, підзвітності та створює умови для сталого зростання», — зазначила Лагард.

«Ми також погодились, що швидке створення антикорупційного суду є важливим доповненням цих зусиль. У зв’язку з цим я підтримала плани президента щодо внесення законопроекту до парламенту в найближчі дні, згідно з рекомендаціями Венеціанської комісії та минулими угодами в рамках програми МВФ», — додала вона.

Лагард наголосила на важливості того, щоб всі члени парламенту об’єдналися навколо законопроекту та схвалили його як пріоритет.

Джерела «Європейської правди» стверджують, що телефонна розмова Порошенка й Лагард відбулася в ніч з середи на четвер, після опівночі за київським часом.

Директор-розпорядник МВФ ініціювала екстрену розмову для того, щоби зупинити ухвалення законопроекту про «парламентський контроль». Ця розмова, що супроводжувалася жорсткими вимогами Лагард, стала однією з причин відмови від скандального проекту. У четвер ввечері відбулася ще одна розмова політиків.

 

 

Тегикорупція Порошенко суд
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *