4865

ІТ-галузь на 40% збільшила податкові відшкодування

Відповідно до Зведеного бюджету України податкові платежі від надання комп’ютерних та інформаційних послуг за 10 місяців поточного року становили 6,52 мільярда гривень, що майже на 3 мільярда  гривень більше, ніж у першому півріччі 2017 року, інформує 1NEWS з посиланням на ЕП.

У той же час у порівнянні з 10 місяцями 2016 року податкові надходження зросли на 37,4% протягом січня-жовтня 2017 року.

Як зазначається, галузь інформаційних технологій України продовжує впевнено нарощувати показники ефективності, демонструючи повернення обсягів діяльності до часів докризового періоду.

Так, у третьому кварталі 2017 року податкові надходження від компаній, що надають послуги у сфері високих технологій, досягли 6,52 млрд гривень проти 4,75 млрд гривень за аналогічний період минулого року.

Таким чином, ІТ-індустрія сплатила до державного бюджету майже на 40% більше стягнень, ніж за 10 місяців 2016 року.

В регіональному розрізі левова частка податків від галузі високих технологій надійшла до бюджетів Києва та Київської області і склала 51%, при цьому близько 15% від цього обсягу — платежі від центральних офісів ІТ-компаній.

Традиційно великими платниками податків є ІТ-хаби, які об’єднують представників галузі на території Харківської — 11% від усіх податкових платежів індустрії інформаційних технологій, Львівської – 8% податкових стягнень, Одеської та Дніпропетровської – по 4,4%, Запорізької та Вінницької областей –по 2% відповідно.

 

Тегигалузь интернет
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *