5356

У Вінниці виготовляли фальсифікований алкоголь з контрабандного спирту на півмільйона гривень

Працівники Управління захисту економіки у Вінницькій області Нацполіції, слідчі прокуратури Вінницької області встановили організаторів, місце виготовлення та зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на прес-службу Нацполіції.

Проведеними слідчо-оперативними заходами правоохоронці перекрили контрабандний канал постачання етилового спирту на територію країни.

Спирт надходив від сусідньої держави.

Підпільне виробництво організували двоє місцевих мешканців, які налагодили виготовлення та збут алкоголю сумнівного походження на території області.

Під час проведення санкціонованих обшуків у складських приміщеннях, де зловмисники виготовляли та зберігали фальсифікат, правоохоронці вилучили понад 1,5 тони спирту.

Окрім цього вилучено 700 літрів готової до розливу спиртовмісної продукції, 200 літрів розфасованої горілчаної продукції у скляні пляшки ємністю 0,5 та 0,7 літрів різних відомих торгових марок українського виробництва.

Також правоохоронці вилучили обладнання, яке використовувалося для виготовлення фальсифікованої продукції, підроблені марки акцизного податку, тару та пакувальне обладнання.

Орієнтовна вартість фальсифікованої алкогольної продукції становить понад 500 тисяч гривень.

Обладнання, яке використовувалось зловмисниками оцінюється у суму понад 300 тисяч гривень.

Тегиалкоголь Вінниця спирт
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *