4058

У Румунії керівництво поліції звинувачують у педофілії і сексуальному насильстві


У Румунії керівник Управління поліції Бухареста Ніку Орландо і його заступник Маріус Штефан подали у відставку через скандал зі звинуваченням у педофілії співробітника Дорожньої поліції Еуджена Стана.

 

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Як заявили в Генеральній прокуратурі Румунії, у кримінальній справі про педофілію, головним фігурантом якої є Стан, проходять ще 22 співробітники румунської поліції.

За даними, які були оприлюднені в доповіді керівника Головного управління поліції МВС Румунії Богдана Депреску, відносно багатьох співробітників поліції, включаючи керівників Бухарестського управління поліції, проводяться попередні службові перевірки за порушення професійної етики і протекцію, яку вони надавали звинувачуваному в педофілії Стану.

Перевірки проводяться і відносно головного психолога МВС, оскільки, згідно з матеріалами попереднього слідства, поліцейський-педофіл отримав ще й право постійного носіння табельної зброї.

Раніше повідомлялося і про можливу відставку міністра внутрішніх справ Кармен Дан, проте сама міністр відмовилася подати прохання про відставку, заявивши, що це питання має бути вирішене її колегами по Соціал-демократичній партії.

Тегипедофилия поліція Румунія
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *