4054

Українські поліцейські побували на тренінгу викладачів коледжу поліції Великої Британії

Викладачі коледжу поліції та представники Посольства Великої Британії в Україні на тренінгу показали особливості проведення слідчих дій на місці злочину.

Про це пише 1NEWS, посилаючись на новини Національної поліції України.

Іноземні делегати провели навчальний курс для слідчих та оперативних підрозділів  київської поліції. Для правоохоронців розробили спеціальну програму з урахуванням специфіки їхньої роботи.

Представники кожного з підрозділів спробували себе у ролі свідків, запам’ятовували та зображали татуювання.

Міжнародний офіцер зв’язку з боротьби зі злочинністю Патрік Торкінгтон розповів про найпоширеніші види організованої злочинності у Великій Британії. Він підкреслив, що такі тренінги є дуже важливими для поліцейських:

«Щоб дізнатись щось корисне і використати це у подальшій діяльності, ми постійно надаємо практичну допомогу Україні. У тому числі в розслідуванні фактів корупції та відмивання грошей на міжнародному рівні».

«Обмін досвідом – це принципово важливе питання для професійної якості наших поліцейських, якщо ми хочемо бути сучасною європейською державою», — підсумував начальник відділу міжнародного співробітництва столичного главку Володимир Щерба.

По завершенню заходу учасникам вручили сертифікати та запропонували залишити відгук про враження від тренінгу, а також висловити ідеї щодо вдосконалення таких заходів у анкетах. Усі присутні були у захваті від занять такого характеру.

Тегиобмін досвідом посольство Великої Британії тренінги
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *