4050

Міністерство торгівлі США внесло «ВКонтакте» до списку піратських ресурсів

Міністерство торгівлі США знову внесло російську соцмережу «ВКонтакте» до списку піратських ресурсів, повідомляє 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

Як пише Інтерфакс, це випливає з документа, який оприлюднено на сайті відомства.

«ВКонтакте» опиняється у списку не вперше. Серед інших російських проектів, які потрапили до списку — торрент-трекер Rutracker.org і Rapidgator.net, онлайн-кінотеатр kinogo.cc, і низка інших сайтів.

У документі наголошується, що соцмережі можуть служити «унікальною платформою для забезпечення взаємодії як культурної, так і комерційної».

«Більшість успішних соцмереж роблять це так, щоб не сприяти порушенню авторських прав. Доповіді «ВКонтакте» про те, що компанія робить кроки у боротьбі з піратством, вселяють надію», — йдеться у документі.

Загалом до списку потрапили 25 сайтів різних країн світу, які, на думку американської сторони, порушують авторські права — зокрема, сайт найбільшого китайського інтернет-магазину taobao.com, який належить Alibaba Group.

«Згадка у даному списку не тягне за собою жодних санкцій і є лише нагадуванням про існування проблеми інтелектуального піратства», — пише росЗМІ.

ТегиВКонтакте піратські ресурси США
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *