871

У Відні пройшли акції протесту проти нових урядових ініціатив

Урядові консерваторів та правопопулістів закидають «новий фашизм». Обурення людей викликали плани керівництва країни боротися з міграцією, пише 1NEWS, посилаючись на DW.COM.

Кілька тисяч осіб у столиці Австрії в суботу, 13 січня, вийшли на протест проти нового правоконсервативного уряду. Організатори маніфестації закидають кабінету Себастіана Курца(Sebastian Kurz) расистські, екстремістські та неофашистські ухили.

«Нові фашисти не підкорять нашу країну», — заявив один з активістів «Платформи за людяну політику надання притулку», Міхаель Ґеннер (Michael Genner) на протесті у Відні. Поліція зазначає, що демонстрація мирна. До участі в акції закликали також організації «Наступ на правих» та «Плафторма радикальних лівих».

Курц очолив уряд завдяки утворенню коаліції Австрійської народної партії з правопопулістами Австрійської партії свободи. Представник останньої, новий віце-канлцер Гайнц-Крістіан Штрахе (Heinz-Christian Strache) на початку січня заявив, що нова парламентська більшість зупинить нелегальну міграцію до Австрії.

ТегиВідень проблема міграції протести

Читайте також  Мужчина из РФ совершил 10 страшных преступлений за один день
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *