4901

У Відні пройшли акції протесту проти нових урядових ініціатив

Урядові консерваторів та правопопулістів закидають «новий фашизм». Обурення людей викликали плани керівництва країни боротися з міграцією, пише 1NEWS, посилаючись на DW.COM.

Кілька тисяч осіб у столиці Австрії в суботу, 13 січня, вийшли на протест проти нового правоконсервативного уряду. Організатори маніфестації закидають кабінету Себастіана Курца(Sebastian Kurz) расистські, екстремістські та неофашистські ухили.

«Нові фашисти не підкорять нашу країну», — заявив один з активістів «Платформи за людяну політику надання притулку», Міхаель Ґеннер (Michael Genner) на протесті у Відні. Поліція зазначає, що демонстрація мирна. До участі в акції закликали також організації «Наступ на правих» та «Плафторма радикальних лівих».

Курц очолив уряд завдяки утворенню коаліції Австрійської народної партії з правопопулістами Австрійської партії свободи. Представник останньої, новий віце-канлцер Гайнц-Крістіан Штрахе (Heinz-Christian Strache) на початку січня заявив, що нова парламентська більшість зупинить нелегальну міграцію до Австрії.

ТегиВідень проблема міграції протести
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *