4896

Активісти організації «Чоний комітет» закрили на замок Російський центр науки і культури

У суботу, 13 січня, члени організації “Чорний комітет” обмотали ланцюгом ворота Російського центру науки і культури в Києві та закрили їх на замок, бо “ця організація є одним з методів поширення російського імперіалізму та загрожує незалежності України”.

Про це активісти сповістили у Facebook, інформує 1NEWS, посилаючись на  Народну Правду.

“Активісти “Чорного комітету” закрили Російський центр науки і культури в Києві. Ворота установи було обмотано ланцюгом та закрито замком. Також на установу було наклеєно листівку з гаслом “Смерть Росії!”, – йдеться у повідомленні.

Комітет заявляє, що Російський центр є “офіційною урядовою організацією РФ, яка займається антиукраїнською пропагандою, проводить курси російської мови, організовує поїздки українських дітей на територію держави-агресора”.

Нагадаємо, українці і росіяни — не один народ. І якщо Кремль наполягатиме на протилежному, то незабаром втратить Україну остаточно. Таку несподівану заяву в ефірі пропагандистського ток-шоу “60 хвилин” зробив лідер суспільно-політичного руху “Нова Росія” Микита Ісаєв.

А мешканці сходу України, підконтрольного Києву, більше не хочуть приєднання до РФ і виступають за єдину країну, вважаючи, що ОРДЛО повинні на колишніх умовах повернутися під українську юрисдикцію.

ТегиАкція Російський центр науки і культури Чорний комітет
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *