4896

В АП назвали оприлюднені заяви Порошенка щодо ФСБ підробкою

Оприлюднені грузинським телеканалом «Руставі-2» заяви до ФСБ РФ, написані нібито Петром Порошенком, є підробкою.

Про це заявила прес-служба Адміністрації Президента України, пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

 «Оприлюднені так звані «документи» від імені Петра Порошенка є низькопробною підробкою та фейком, виготовленим і закинутим телекомпанії Руставі-2 спецслужбою Росії», — йдеться у заяві.

Зокрема, керівник прес-служби президента України звертає увагу на те, що у 2007 році син Порошенка Олексій не був одружений.

«Найкрасномовніше про провал ФСБ свідчить факт, який легко перевірити. Олексій Порошенко одружився у Києві у вересні 2013 року, тому у старшого сина Петра Порошенка у 2007 не було дружини», — пояснюють в АП.

Раніше грузинський телеканал «Руставі-2» опублікував, як стверджується, копії звернень президента Петра Порошенка до ФСБ,  де він нібито обіцяє не діяти проти інтересів Росії.

Ці папери нібито були написані тоді ще народним депутатом Порошенком 3 лютого 2007 року, коли його не пустили у Росію. Згодом представники російського Міністерства закордонних справ поширили документ, де сказано, що заборона на в’їзд у Росію народного депутата України Порошенка є відповіддю на недружню акцію української сторони.

На одній зі сторінок опублікованих «документів» вказується, що нібито Порошенко хоче в’їхати в РФ, оскільки він «в інтересах Росії» залучає великі інвестиції, а у Санкт-Петербурзі проживають батьки дружини його старшого сина Олексія.

ТегиАП Порошенко ФСБ
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *