5688

Керівництво «Руставі-2» наполягає, що копії звернень Порошенка до ФСБ — не фейк

Нодар Меладзе — керівник інформаційної служби телекомпанії «Руставі-2», що оприлюднила документ, нібито написаний Петром Порошенком, наполягає, що не має сумнівів у його справжності.

Про це Меладзе заявив у коментарі «Радіо Свобода», пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

Він зазначив, що у розпорядженні «Руставі-2» є не оригінал «заяви» Порошенка, а фотокопія документа.

За словами Меладзе, фото заяви Порошенка про відмову «мати щось спільне з антиросійською діяльністю» телекомпанії «Руставі-2» надало «конфіденційне джерело».

«Ми не зобов’язані називати джерело, яке надало нам цю інформацію і документацію», – додав Меладзе.

«Українська правда» намагається зв’язатися з представниками грузинського телеканалу для отримання коментаря.

Раніше телеканал «Руставі-2» оприлюднив, як стверджується, копії звернень президента Петра Порошенка до ФСБ,  де він нібито обіцяє не діяти проти інтересів Росії.

В адміністрації президента України заявили у свою чергу, що оприлюднені документи  є «низькопробною підробкою та фейком, виготовленим і закинутим телекомпанії Руставі-2 спецслужбою Росії».

Грузинський телеканал «Руставі-2» є опозиційним, а з часів президентства Міхеїла Саакашвілі у Грузії відомий своєю прихильністю до нього.

У листопаді 2017 року з України серед інших видворили кореспондента «Руставі-2» Тамаза Шавшишвілі, перед чим скасували посвідку на тимчасове проживання в Україні.

Сам Саакашвілі у своєму Facebook 14 січня після публікації документів на «Руставі-2» заявив, що це — «найкращий канал в регіоні з дуже професійними журналістами, які як правило перевіряють джерела».

«Не можу повірити, щоб він (Порошенко) … міг залишити такий офіційний документ про співпрацю з ФСБ… Знаю, що 29 грудня у телефонній розмові з Путіним Порошенко просив співпраці у справі проти мене. Я стою на своєму, мені слабо віриться що він міг написати цей документ власноруч, враховуючи, що рукописи не горять», — додав Саакашвілі.

ТегиНодар Меладзе Порошенко Руставі-2 Саакашвили ФСБ
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *