5687

Дональд Трамп звинуватив ЗМІ у викривленні його слів

Президент США Дональд Трамп знову звинуватив ЗМІ — цього разу видання The Wall Street Journal — у викривленні його слів та брехні.

Про це Трамп заявив 14 січня у кількох твітах у своєму аккаунті, пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

 «Видання The Wall Street Journal неправдиво повідомило, що я сказав їм: «У мене хороші стосунки з Кім Чен Ином» з КНДР. Очевидно, я цього не сказав. Я сказав: «Я мав би хороші стосунки з Кім Чен Ином», це велика різниця», — заявив Трамп.

«На щастя, ми зараз записуємо розмови з репортерами. І вони точно знали, що я сказав і що мав на увазі. Вони просто хотіли «історію». Фейкові новини!», — додав він.

У свою чергу WSJ виклала частину аудіозапису інтерв’ю з Трапмом, де президент США чітко говорить «і, ймовірно, у мене дуже хороші стосунки з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином».

«Ми перевірили запис нашого інтерв’ю з президентом Трампом, а також стенограму, надану зовнішньою службою, і підтверджуємо те, що ми повідомили», — заявили у виданні.

Як відомо, раніше видання WSJ опублікувало інтерв’ю з Трампом, наводячи його слова про стосунки з лідером КНДР. За словами Трампа, він «напевно, має дуже хороші стосунки з Кім Чен Ином».

ТегиThe Wall Street Journal ЗМІ Трам
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *