3659

В Ужгороді відбулась виставка кроликів

Вже всьоме члени Асоціації кролівників Ужгородщини влаштовують клубну виставку, де містяни та гості краю можуть побачити справжніх красенів.

Їх називають куцохвостим і боягузами, однак, відвідавши виставку, кожен може переконатися – що це далеко не так. Вишукані вухані не тільки не бояться відвідувачів, а й залюбки позують перед фотокамерами та дітлахами. Їх хутро гарно виблискує, а вага деяких сягає більше десяти кілограмів, повідомляє 1NEWS, посилаючись на Голос Карпат.

Сьогодні серед кроликів обирали найкращих,  і робили це судді з Німеччини. За титули та навіть справжні кубки змагалися понад півтори сотні тварин таких порід, як: бельгійський велетень, німецький строкатий, велике світле срібло, японський, німецький великий, віденський блакитний, французький баран, бургундський, новозеландський червоний та інші.

Якщо для членів Асоціації виставка —  це гарна можливість обмінятися досвідом та похизуватися своїми красенями, то для дітей, яких на виставці було чимало – справжнє свято. Кроликів не тільки можна було роздивитися, але декотрих навіть погладити. Особливою популярністю користувалися кролики –велетні, вага яких сягає понад 10 кілограмів.

Тегивиставка кроликів дозвілля Ужгород
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *