11849

Panivalkova зіграли у середньовічному замку у Нідерландах та розповіли про Україну в ефірі радіо BBC

18 та 19 січня український гурт Панівалькова відіграв на одному з найвпливовіших шоукейсів Європи — Eurosonic Noorderslag 2018. Тріо мало можливість виступити двічі: у середньовічній церкві Der Aa-kerk та Grand Theatre міста Гронінгем, Нідерланди. До Panivalkova з українських музикантів в ESNS приймали участь ONUKA, Dakh Daughters та ДахаБраха.

«Ми вражені масштабом самого фестивалю, професійністю організаторів, пунктуальністю, технічним та побутовим забезпеченням — все на найвищому рівні. Наприклад, за один день фестивалю, 19 січня, там виступили 130 гуртів. Це безперервний потік концертів . Але все відбувається чітко, без затримок.

Звісно, для музикантів ESNS — унікальний шанс бути почутими букерами найкрутіших європейських фестивалів та клубів, промоутерами, представниками лейблів та ЗМІ. Ми мали змогу поспілкуватися з BBC Radio 6, Toazted та болгарським ТБ. Європейців цікавить Україна, вони питають про культурне життя, політичну ситуацію та інше.

Перший день ми грали в середньовічній церкві. Представити собі таке в Україні, так само як і червону драматичну підсвітку, просто неможливо. Це був такий собі “girls day”. Разом з нами грали дівочі тріо з Данії та Великобританії. На другий день ми виступали у Grand Theatre Гронінгема, в сусідньому з нами залі грав Jacob Banks, і ми мали змогу побачити його лайвом, а потім навіть познайомитись з його музикантами.

Ми зрозуміли, що всю нашу гастрольну діяльність можна поділити на до Eurosonic та після. Це нереальний досвід, значення якого ми досі не можемо осягнути — гадаємо, має пройти якійсь час, щоб емоції та враження трохи вщухли. Тоді можна буде спокійно проаналізувати, що це було, і як з цим жити”, – діляться враженнями музикантки.

Panivalkova — унікальне жіноче тріо з України. У творчості дівчата віддають перевагу жанровій багатомовності і характеризують свою музику як “чуттєвий мінімалізм”. Дебютний ЕР групи “Панівалькова” вийшов в 2014 році. За ним послідували презентація кліпу на хітову композицію “Крейзі Нікіта” (2015), а також виступи на головних українських фестивалях (Файне Місто, ZaxidFest, Z-Games, Koktebel Jazz Festival, ГОГОЛЬFEST і т.д.) і телевізійному шоу Х-Фактор. У 2017 році Panivalkova взяли участь в національному відборі на Євробачення. За плечима Панівалькової – успішний європейський тур і кілька турів по Україні, а в записі їх останньої пісні “Космополітік” було задіяно понад 50 учасників, серед яких — українські музиканти і відомий індійський мультиінструменталіст Дрю Нанку.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *