8308

Керівництво полтавської служби автодоріг миє особисті автівки за бюджетні кошти

Служба автомобільних доріг у Полтавській області заключила з фізичною особою підприємцем договір на миття машин, які належать її керівництву. Тепер очільник САДу Володимир Трояновський нестиме відповідальність за цю злочинну діяльність.

25 січня Служба автодоріг у Полтавській області замовила у ФОП Миколи Петровича Топчієва миття автомобілів за 20 000 грн. Аналіз цін і їхнє порівняння з ринковими показало, що націнка становить близько 70%. І це за найскромнішими підрахунками.

Наприклад, на автомийці «Мойдодир» на Зіньківській у тому ж місті елітна мийка джипу коштуватиме 160 грн. А на LUX автомийці на Яківчанській — 150 грн. Це дані з порталу carbook.ua.

САД замовила миття трьох транспортних засобів:

Toyota Prado ВІ0010АХ;

Audi А6 ВІ8888AI;

Hyundai H-l ВІ0593СК.

Вартість Audi A6

Вартість Toyota Prado

Останній — це трактор, яким дійсно користується Служба. Але мешканці сусідніх будинків не раз і не два бачили, як працівники САДу самі мили техніку у гаражі, щоб списати кошти. А от Toyota Prado ВІ0010АХ та Audi А6 ВІ8888AI відповідно до електронного реєстру транспортних засобів, не перебувають на балансі полтавського САДу. Іншими словами, замовник не є їхнім власником.

Так чому тоді ці автівки миють за наші з вами кошти? Все дуже просто: на Audi А6 їздить очільник Служби Володимир Трояновський. А його заступник Анатолій Мягкохліб пересувається містом на Toyota Prado. Обидва ще й «забули» внести їх до декларацій. Звичайно, купуючи розкішні квартири в Києві та постійно оновлюючи особисті автопарки, коштів на мийку не вистачає.

До речі, вартість б/у Toyota Prado — від 0,5 млн грн, новіші моделі — від 1,5 млн грн. А ціна на цьогорічну модель Audi A6 близько 2,5 млн грн. Куди там полтавським мийникам зі своїми 200 грн за послугу?

Сам ФОП Топчієв не володіє обладнанням та приміщеннями за адресою Харківське шосе, 29, м. Тут знаходяться виробничі приміщення ТОВ «Сучасні миючі системи». А проживає Микола Петрович у селі Келебердівка. Воно знаходиться у 26 кілометрах від міста. Як він буде добиратися до Полтави та де надаватиме послуги — велике питання.

Витяг з електронного реєстру транспортних засобів

Витяг з електронного реєстру транспортних засобів


Така діяльність Служби автомобільних доріг і її посадовців підпадає під ознаки злочинів, передбачених ст. 191 та 364 Кримінального кодексу, а також ст. 164-12 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Ст. 191 — привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем;

Ст. 364 — зловживання службовим становищем;

Ст. 164-12 — порушення бюджетного законодавства.

Витяг з договору між САД та ФОП Топчієвим

Витяг з договору між САД та ФОП Топчієвим


Правоохоронці вже отримали заяву про вчинення злочинів очільником САДу та почали розслідування. Ось і домився знаний корупціонер Трояновський до тюремного ув’язнення.

Костянтин Шатан
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *