8310

В Саудівській Аравії звільнили всіх затриманих за корупцію принців

Всі саудівські високопоставлені чиновники та бізнесмени, затримані за корупцію, яких тримали у п’ятизірковому готелі Ritz Carlton в Ер-Ріяді, були відпущені. Про це повідомило агентство «Reuters».

готель Ritz Carlton, Ер-Ріяд

«У Ritz Carlton більше немає затриманих», — заявив чиновник на умовах анонімності.

Він не сказав, скільки підозрюваних залишилося під вартою в інших місцях Саудівської Аравії. Відомо, що декілька затриманих після відмови визнати правопорушення досягли фінансових домовленостей із владою. За оцінками прокурорів, відповідно до угоди держава отримає близько 100 мільярдів доларів.

Минулого тижня Генеральний прокурор Саудівської Аравії заявив, що більшість затриманих погодилися на тримання у готелі, 90 з них були звільнені після зняття звинувачень, а 95 — залишилися під вартою.

За даними РИА «Новости», одним з останніх на свободу випустили главу компанії Saudi Bunladin group Бакра бін Ладена і його рідних.

У 2015 році влада Саудівської Аравії вирішила зібрати всі необхідні докази хабарництва «на самому верху», і в результаті сформувався список із приблизно 200 імен.

Раніше повідомлялося, що на початку листопада 2017 року в Саудівській Аравії заарештували 11 принців, чотирьох міністрів та десятки колишніх посадовців у «справі про корупцію».

Ritz-Carlton боротьба з корупцією Ер-Ріяд Саудівська Аравія саудівські принци
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *