8276

Київ поступово стає міжнародним центром секс-туризму

За останні три роки кількість іноземних туристів у Києві майже подвоїлася. Їх приваблюють низькі ціни й екзотика лише за годину польту від великих європейських хабів.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Новое Время.

У Київській міськдержадміністрації (КМДА) підрахували: якщо в 2014-му році місто відвідали 800 тис. закордонних туристів, то в 2017-му році їх було вже 1,5 млн.

І столиця на іноземцях непогано заробила: у 2014-му закордонні гості поповнили міськбюджет на 6,1 млрд грн ($469 млн), а в 2017-му — на 17,9 млрд грн. ($553 млн).

Бум виник унаслідок низки причин. Перша — інтерес європейців та американців до країни, що пережила Майдан. Друга — недавнє Євробачення, розвиток клубного іміджу столиці й загальне зростання інтересу до України. А третє —дешева їжа та житло в українській столиці. І дешевий алкоголь.

Основну масу туристів, становлять європейці (52%). Ще третина прибули з азіатського регіону. І близько 8% від загальної кількості становлять приїжджі з-за океану — з Америки.

Окрім кухні, особливої популярністі у зарубіжних гостей набули Софійський собор і Лавра як об’єкти ЮНЕСКО, вулиця Хрещатик і Майдан, музей Чорнобиля, прогулянки на теплоходах по Дніпру, а також етнографічні комплекси Пирогово і Мамаєва Слобода. Доволі популярні серед цієї категорії туристів і поїздки в Чорнобильську зону — унікальний об’єкт не лише для Європи, але і всього світу.

Начальник управління туризму КМДА Антон Тараненко вихваляєься, що торік вони упровадили єдиний квиток для туристів — Kiyvpass. Картка включає, окрім проїзду в метро, безкоштовну оглядову екскурсію по місту і такі ж безкоштовні відвідини музеїв, зоопарку і низки інших об’єктів, а також знижки в деяких ресторанах.

Проте метою поїздок основної маси туристів до Києва є секс-туризм.

А змінити таку ситуацію на користь публіки з іншими цілями заважає безліч чинників.

Елементарний момент — знання англійської мови.

Далеко не всі працівники тургалузі — представники готелів, ресторанів — добре знають англійську. Для іноземців важливе питання безпеки, і тому багатьох утримує від візитів у країну факт агресії Росії щодо України.

Київ секс туризм
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *