3975

Сполучені Штати очікує масштабне оновлення інфраструктури


Президент США Дональд Трамп офіційно презентував анонсовану раніше ініціативу щодо масштабної інфраструктурної реформи, яка передбачає залучення $1,5 трлн інвестицій протягом наступних 10-ти років.

Документ вмістив загальну стратегію, описану на 55 сторінках.

Про це передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

«Для того, щоб допомогти всім американцям побудувати краще майбутнє, я прошу швидких дій Конгресу щодо інфраструктурного проекту який стимулюватиме принаймні $1,5 трлн на нові інвестиції протягом наступних десяти років; скоротить процес схвалення проектів до двох років та менше; вирішить нерозв’язані проблеми сільської інфраструктури; покращить можливості державної та місцевої владі та навчить гарним навикам американську робочу силу майбутнього», — зазначається в документі.

При цьому йдеться, що глава Білого дому має намір реалізовувати свою ініціативу у взаємодії з офісами губернаторів, мерів, федеральних агентств, державних та місцевих органів влади, Конгресом США, промисловим комплексом і звичайними американцями. Він пояснив, що реформи мають на меті реконструкцію й розбудову доріг, мостів, аеропортів, а також водопроводів, водних ресурсів, енергетичної інфраструктури, мереж сільського сполучення.

Трамп зазначив, що цей документ служить лише «дорожньою картою» для Конгресу, щоб прийняти найбільш масштабний інфраструктурний законопроект. На його переконання, запропоновані реформи дозволять збільшити конкурентоспроможність економіки, скоротять витрати на оплату товарів і послуг для звичайних сімей у США.

Крім цього, президент США також запропонував $200 млрд у бюджетному запиті Конгресу на 2019 фінансовий рік. Планується, що частина цих коштів піде на програми стимулювання місцевих органів влади, які також інвестуватимуть у реалізацію інфраструктурних проектів у Сполучених Штатах.

інфраструктура оновлення трамп
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *