5449

Громадські об’єднання ветеранів відтепер фінансуватимуться за результатами конкурсу

Кошти, передбачені в бюджеті на фінансову підтримку всеукраїнських громадських об’єднань ветеранів, відтепер розподілятимуться за результатами конкурсів. Відповідну постанову 14 лютого на своєму засіданні прийняв Кабмін України, повідомила 1News прес-служба Мінсоцполітики.

Як зазначається, за результатами конкурсу також будуть розподілятися кошти, передбачені для заходів з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та увічнення пам’яті загиблих під час воєн та військових конфліктів. Розподіл коштів буде затверджуватися Мінсоцполітики.

«Якщо раніше фінансувалася статутна діяльність об’єднань ветеранів, то ця постанова створює новий механізм конкурсного відбору проектів у підтримку ініціатив громадських організацій через подання відповідних пропозицій, з тим, щоби фінансувати їхню практичну діяльність в рамках чинного законодавства», — заявив Міністр соціальної політики України Андрій Рева представляючи проект зазначеної постанови.

Окрім того, за його словами,  усі заходи, які фінансуватимуться за кошти Державного бюджету, проходитимуть через громадську експертизу.

ветерани ветеранські організації кабмин Міністерство соціальної політики Рева
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *