3982

У Білорусі будуть виробляти електромобілі

У травні 2018 року Білорусь розпочне виробництво двох електромобілів, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

«У Республіці в травні 2018 року почнеться виробництво двох електромобілів. Дві моделі електромобілів випускатиме компанія Zotye, а місцем складання стане білоруський завод “Юнісон”, розташований в Мінському районі Мінської області», — повідомляється на сайті zotye.by.

Перша модель, сітікар Zotye E200EV, буде комплектуватися асинхронним електромотором потужністю 83 кінських сил і блоком акумуляторних батарей, ємність яких становитиме 24,5 кіловат-години. Це дозволить машині проїздити до 220 кілометрів на одній зарядці.

Друга модель, седан Z500EV, машина більш високого класу. Її передбачається оснастити 129-сильним електромотором і акумуляторами, за допомогою яких пробіг передбачається збільшити до 250 кілометрів. Варто підкреслити, що в китайському концерні саме цю модель позиціонують як преміальну, оскільки вона буде оснащуватися шкіряним салоном, великим вертикально орієнтованим екраном інформаційно-розважальної системи.

Про ціни поки нічого невідомо, проте в Zotye припускають, що сітікар обійдеться покупцеві приблизно в 17 тисяч доларів, а седан буде коштувати близько 22 тисяч.

Як повідомлялося, у листопаді 2015 року Верховна Рада скасувала ввізні мита на імпортні транспортні засоби, які оснащені електричними двигунами.

Білорусь виробництво електромобіль
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *