3969

Станцію метро «Святошин» закриють на капремонт

Комунальне підприємство «Київський метрополітен» анонсувало капітальний ремонт станції «Святошин» з 24 лютого до жовтня поточного року.

«Вихід до проспекту Перемоги, заводу» АТЕК «і підземний перехід працювати не будуть», — заявили в КП «Київський метрополітен».

У відомстві підкреслюють, що в години «пік», щоб уникнути скупчення людей частково обмежать вхід в робочий вестибюль. Однак працюватиме вихід до залізничної станції, пр.Перемоги і речового ринку.

Також зазначається про тривалість робіт до жовтня поточного року.

Крім того, КП «Київський метрополітен» повідомляє про встановлення ліфтів для маломобільних груп населення.

Як повідомлялося, на станції метро «Святошин» відремонтують вхідну групу, замінять турнікети, виконають ремонт стін і відновлять навігацію. Біля виходів зі станції заплановано облаштувати нові зупинкові комплекси громадського транспорту. Крім того, будуть відремонтовані вулиці Святошинська, Жмеринська, Депутатська, а також дорожнє покриття на пл.Героев Бреста. Також для маршрутних таксі облаштують місце для стоянки автомобілів.

Нагадаємо, що станцію «Святошин»  було відкрито у 1971 році. З того часу капітальний ремонт не проводився.

Нагадаємо, напочатку лютого Київська міська рада прийняла рішення про перейменування станції столичного метро «Петрівка» на «Почайна».

Київський метрополітен метро ремонт святошин
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *