5447

80-річний іспанець став студентом

Іспанець Мігель Кастільйо у свої 80 років став студентом освітньої програми Erasmus і наступного тижня вирушить на навчання до італійського міста Верона, інформує 1NEWS з посиланням на ЄП.

Кастільйо у минулому нотаріус, батько трьох дітей і дідусь шести внуків. Зараз він вивчає історію в університеті Валенсії. Після виходу на пенсію дідусь переніс серцевий напад.

«Незабаром після одужання я сказав собі: Я хотів би зробити щось нетипове для пенсіонера. Історія мене завжди цікавила, мене цікавить все це, особливо сучасні предмети», — сказав Кастільйо.

Пенсіонер запевняє, що не відчуває ніяких сумнівів з приводу свого віку і наполягає, що відчуває себе одним зі звичайних студентів. «Я отримую відмінне лікування, вік — не проблема», — розповідає дідусь.

Його сім’я вже почала планувати поїздку на Апеннінський півострів. Це не перший досвід іспанця в Італії. До того, як стати нотаріусом, він був професором в університеті Барселони, у цей час Кастільйо провів два місяці в Римі і Болоньї.

42 роки тому  він відвідав Верону з дружиною, щоб побачити легендарну грецьку оперну співачку Марію Каллас. «Ось чому я вибрав Верону», — каже Кастільйо.

«Людей мого віку я закликаю не залишатися вдома і замість цього відкривати себе світові, бо ми все ще можемо багато чого віддати суспільству, і ми можемо отримати багато натомість», — додав він.

Erasmus — програма обміну студентів, викладачів та науковців країн-членів Євросоюзу, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії, Туреччини.

Програма надає можливість навчатися, проходити стажування чи викладати в іншій країні, що бере участь у програмі.

 

 

іспанець кастільйо студент
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *