691

Сім’ям Героїв Небесної Сотні вручили сертифікати на квартири

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з сім’ями киян-героїв Небесної Сотні і учасниками Революції Гідності, розповів про роботу міської влади з вшанування пам’яті героїв і підтримки їх сімей і вручив чотири сертифікати на квартири, повідомляють в прес-службі Київської міської державної адміністрації, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

«Так, три квартири отримали учасники Революції Гідності, які були травмовані на Майдані, а одну — сім’я загиблого героя. Отже, міська влада вирішила питання квартирної черги для цієї категорії пільгових осіб» — йдеться в повідомленні.

В адміністрації відзначили, що всього на квартирному обліку перебувало 16 осіб — 7 учасників Революції Гідності, які мають інвалідність, і 9 сімей загиблих учасників Героїв Небесної Сотні. 12 квартир були надані в попередні роки.

«Чотири роки тому наша держава втратила сотні відважних героїв, а ви — своїх батьків, чоловіків, братів, синів. Я розумію, що ваш біль буде жити з вами завжди і ніякими словами його не можна залікувати. Вам сьогодні потрібно, щоб пам’ять про ваших рідних жила вічно, а ми, як влада, не забували підтримувати сім’ї тих, хто віддав своє життя за європейське майбутнє України. І все, що ми можемо зробити, крок за кроком робимо», — заявив В.Кличко.

Також, мер Києва відзвітував і про інші заходи, які здійснює столична влада для підтримки сімей героїв Небесної Сотні і увічнення пам’яті загиблих під час Революції Гідності.

Окрім житла, сім’ї героїв Небесної Сотні були забезпечені земельними ділянками. Так, 27 сімей отримали земельні ділянки по 10 соток в селищі Биківня під Києвом. Міська влада регулярно забезпечує сім’ї героїв різними соціальними пільгами і планує в майбутньому збільшувати їх обсяги.

«На сьогодні надається щорічна матеріальна допомога сім’ям героїв Небесної Сотні в розмірі 25 тис. гривень, щомісячна матеріальна допомога малолітнім і неповнолітнім дітям героїв в розмірі 3 тис. гривень. Члени сімей загиблих киян-героїв Небесної Сотні отримують картки киянина, матеріальну допомогу на оплату житлово -комунальних послуг; сприяння в першочерговому влаштуванні дітей героїв Небесної Сотні в сади, безкоштовне харчування дітей героїв Небесної Сотні — учнів 5-11 класів в школах «, — відзначили в КМДА.

Читайте також  Коломойский купил известный австрийский курорт

Що стосується історичної пам’яті, то для увічнення пам’яті героїв була перейменована частина вулиці Інститутської, від Майдану Незалежності до вулиці Ольгинської, на алею Героїв Небесної Сотні.

В рамках декомунізації імена Героя Небесної Сотні і учасника Революції Гідності отримали дві столичні вулиці. Вулицю Ілліча в Дарницькому районі перейменували на вулицю героя Небесної Сотні 30-річного Юрія Пасхаліна. А вулицю Миколи Лебедєва в Дніпровському районі перейменували на вулицю героя Юрія Поправки.

«Юрій, учасник Революції Гідності, пройшовши Майдан, згодом потрапив у полон в Слов’янську в 2014 році і був жорстоко замучений проросійськими бойовиками. Йому, студенту Київського політехнічного інституту, було 18 років», — зазначив мер.

Також в столиці встановили 23 меморіальні дошки в пам’ять про героїв Небесної Сотні. І виділили земельну ділянку площею 1,22 гектарів музею Революції Гідності за адресою алея Героїв Небесної Сотні 3-5, що поруч з Жовтневим палацом.

 

квартира Кличко сертифікат




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *