3969

Загальнодержавний онлайн-реєстр вакансій буде створено в Україні

Про це йдеться в плані заходів на 2018 рік щодо реалізації Стратегії подолання бідності, затвердженому розпорядженням уряду №99 від 14 лютого, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Кабінет Міністрів України доручив Міністерству соціальної політики до жовтня запровадити механізм надання роботодавцями інформації про потреби в робочій силі в електронному вигляді для створення загальнодержавного реєстру вакансій з онлайн-доступом і актуалізацією в режимі реального часу.

Зокрема, план передбачає: підтримку роботодавців у створенні нових робочих місць для безробітних громадян із числа недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці; забезпечення індивідуального супроводу окремих категорій безробітних, зокрема осіб з інвалідністю; організацію професійної перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб старше 45 років.

Крім того, передбачено стимулювання зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні молоді на перше робоче місце і сприяння сторонам соціального діалогу в розробці галузевих стандартів оплати праці.

Нагадаємо, близько половини безробітних українців мають вищу освіту, в Харкові таких 87%, повідомив в. о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко,

 

 

 

вакансії реєстр створять
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *