5439

В уряді шукають рішення щодо автівок на єврономерах

Майже 250 тисяч авто на єврономерах перебувають в Україні незаконно, інформує 1NEWS з посиланням на ЕП.

Уряд шукає збалансоване рішення щодо машин з єврономерами, яке дозволить врівноважити ситуацію.

Про це в. о. голови ДФС Мирослав Продан розповів в інтерв’ю Економічній правді.

«Потрібно врахувати інтереси тих, чиї авто перебувають на митній території з порушенням термінів, і тих, хто чесно сплатив усі митні платежі при розмитненні», — зазначив Продан.

За словами голови ДФС, у 2017 році в Україну було ввезено майже 960 тис транспортних засобів з іноземною реєстрацією. На кінець січня 2018 року на території України перебуває 425,4 тис таких авто, з порушенням терміну — понад 246,4 тис автомобілів.

«Тобто ці машини не зареєстровані, з них не сплачені податки», — підкреслив Продан.

Він зазначив, що пошук моделі вирішення проблеми триває.

«Яку модель не обереш — отримаєш порцію критики з одного чи іншого боку. Тому триває пошук оптимального варіанту, який не буде популістським, але і не спричинить ще більшого протистояння та напруження в суспільстві», — сказав глава.

Нагадаємо, народні депутати запропонували активістам вирішити проблему автомобілів з іноземною реєстрацією за прикладом Молдови.

Раніше голова податкового комітету заявляла, що питання зниження мита і податків на ввезення автомобілів з-за кордону повинно прийматися з урахуванням економічного обґрунтування.

Крім того, Южаніна вважає, що автомобілі на єврономерах порушують митні правила і безпеку.

Як відомо, намагаючись привернути до себе увагу, власники машин на єврономерах не раз проводили акції, спалюючи шини та перекриваючи дороги. Останній масовий мітинг відбувся під стінами Верховної Ради у вересні 2017 року.

4 лютого у центрі Києва відбулася чергова акція автовласників, ініційована ГО «Авто Євро Сила» — за доступну реєстрацію в Україні авто на «євробляхах».

 

авітвки єврономери уряд
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *