5589

Володимир Трояновський за день заключив 3 договори з донецькою фірмою, у якої немає своєї техніки

Скандальний очільник полтавської служби автодоріг Володимир Трояновський знову встряв у корупційний скандал. За день він віддав одній кампанії, так ще й близькій до родини Януковича, 3 підряди.

Володимир Трояновський керує Службою автодоріг у Полтавській області з 2015 року. За цей час САД найактивніше співпрацював з двома компаніями:

«Ростдорстрой», яка йде корінням до російського олігарха Романа Абрамовича;

А також «Альтком» — донецькою фірмою, пов’язаною з президентом-втікачем Віктором Януковичем.

За півтора роки Володимир Трояновський віддав «Альткому» 1,69 млрд грн. Усі тендери проходили зі значним завищенням цін на матеріали. Особливо «вдалою» видалася закупівля робіт з будівництва шляхопроводу та транспортної розв’язки біля села Бутенки Кобеляцького району. Компанія отримала від САДу 575,11 млн грн. Цим випадком навіть зацікавився авторитетний портал «Наші Гроші»: http://nashigroshi.org/2017/06/20/altkom-vyhrav-u-truhanivtsiv-pivmilyarda-za-shlyahoprovid-i-rozvyazku-na-poltavschyni/.

Володимир Трояновський

Володимир Трояновський

Цікаво, що вже через тиждень після цієї закупівлі Володимир Трояновський придбав квартиру у Києві, вартістю майже 4 млн грн. А його дружина аналогічно розкішне житло у сусідньому будинку. І це при тому, що зарплатня у Трояновського дуже скромна — 205 599 гривень за рік. Та і все життя він пропрацював на державних посадах.

Новий рік Трояновський також почав зі співпраці з «Альткомом». За один день, 1 лютого, САД віддав донецькій компанії 10,65 млн грн на утримання в зимовий період різних частин дороги Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин. Хоча до кінця зимового періоду і залишився усього один місяць.

Кажуть, що за такою ж схемою Трояновський працював у нині окупованих Ровеньках. Там він займав посаду начальника міського дорожньо-ремонтного управління. А договори на утримання доріг заключав взагалі у березні.

Арендована техніка Альткому

Є ще кілька деталей, які змушують задуматися про корупційну складову у цій закупівлі Служби автомобільних доріг:

В усіх випадках конкурентом «Альткому» було ДП «Полтавський облавтодор». Підприємство жодного разу не понизило ціну. А це може свідчити про узгоджені антиконкурентні дії. Тим більше, ні для кого не секрет, що «Полтавський облавтодор» теж підконтрольний Трояновському;

«Альтком» виконуватиме роботи орендованою технікою. Із 8 засобів власних тільки 4. Три засоби компанія орендує у Лубенської філії Полтавського облавтодору, іншу у компанії «Дорстрой». У засновниках цієї компанії, до речі, один з підрозділів «Альткому».

Виплата авансу за послуг Альткома

Правоохорнці вже зацікавилися діяльністю Трояновського. Але його це не зупиняє. Очільник полтавських «дорожників» дає все нові приводи для того, щоб засумніватися у його чесності. А такі сумніви, як відомо, закінчуються звільненням та статтею кримінального кодексу.

Костянтин Шатан
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *