5574

The New York Times поставило на обкладинку у Facebook фото українського олімпійського чемпіона

Видання The New York Times розмістило на своїй обкладинці у соцмережі Facebook фотографію, на якій український фрістайлер Олександр Абраменко виконує стрибок, що в підсумку став найкращим на Олімпіаді-2018 і приніс Україні «золото».

Як повідомлялося 18 лютого 2018 року українець Олександр Абраменко завоював золоту медаль на XXIII зимових Олімпійських іграх в Пхенчхані з фрістайлу. Це перша медаль України на Олімпіаді в Пхенчхані. Крім того, Абраменко став першим, хто виграв золоту медаль на Зимових Олімпійських іграх за всю історію незалежної України.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов повідомив про підписання наказу про виплату в 125 тис. дол. винагороди спортсмену Олександру Абраменку.

Раніше український бізнесмен Павло Фукс заявив, що за особисті кошти профінансує виплату додаткових 50 тис. дол. призових коштів за олімпійське золото, 25 тис. дол. — за срібло та 15 тис. дол. — за бронзу.

«Згідно анонсованої раніше програми мотивації для спортсменів, які виступають за Україну в Пхенчхані, Олександр Абраменко та його тренер Енвер Аблаєв отримають від мене по 50 тис. дол. кожен. Пишаюся разом з усією Україною!» — написав бізнесмен у своєму блозі в Telegram.

The New York Times Олександр Абраменко Олімпіада-2018 Павло Фукс фристайл
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *