9063

Політикам треба припиняти сваритися і почати будувати країну, — Рабінович

Замість того, щоб сварити українців, розтягуючи країну по частинах і грабуючи людей, представники всіх політичних сил України повинні «сісти в один човен» і почати будувати країну. Таку думку висловив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі програми «Велике інтерв’ю» на телеканалі NewsOne.

народний депутат Вадим Рабінович

«За всі 26 років незалежності України політики навмисно підбурювали людей, навішуючи їм ярлики «москалів» або «бандерівців». Поки люди розбиралися, хто з них «більше українець», політики нахабним чином обкрадали, розтягували, розривали країну. Потрібно припиняти сваритися і почати будувати Україну!» — заявив парламентар.

На думку нардепа, для повернення віри людей в політиків та вирішення першочергових завдань в державі потрібно призначити компетентних менеджерів на ключові напрямки, а також змусити основних політичних гравців займатися виконанням передвиборчих обіцянок, а не розподілом портфелів.

«На наступних виборах народ повинен голосувати не за тих, хто обіцяє посадити «попередників». По-перше, швидше за все, в реальності садити нікого такий політик не стане. По-друге, це контрпродуктивно. Люди повинні голосувати за конструктивну ідею, а також розуміти, що наймають не Бога, а менеджера, який всього лише виконує певний набір функцій, пов’язаних з управлінням державною машиною. Країна — це корпорація, якою повинні управляти компетентні люди. Якщо наша мета — налагодити відносини з США, значить потрібна людина, якій під силу вирішити цю задачу. Якщо потрібні хороші відносини з РФ — потрібно знайти кращого комунікатора з росіянами. Всі політики повинні «сісти в один човен» і будувати велику країну! Не треба цього боятися», — підкреслив політик.

Лідер партії «За життя» заявив, що готовий подати приклад тим політикам, які після кожних виборів влаштовують «чехарду», пов’язану з квотним розподілом місць в міністерствах і відомствах.

«Я, як глава партії «За життя», зобов’язуюся після перемоги на виборах не займати жодного з державних постів, тому що вважаю своїм обов’язком контролювати виконання передвиборчих обіцянок, даних нашою політичною силою. Одним з перших законів, який ми приймемо у Верховній Раді, буде закон про залучення політиків до кримінальної відповідальності за невиконання передвиборчих обіцянок. Я такий законопроект вже вніс в Раду», — констатував Вадим Рабінович.

Після перемоги його партії на виборах політик має намір очолити парламентську фракцію, яку, за його словами, назвуть найкращою за всю історію існування Верховної Ради.

«Потрібно будувати систему, в якій глава політичної сили, яка перемогла на виборах, не буде йти в прем’єр-міністри, а втілюватиме в життя програму своєї партії. Особисто я хочу вперше очолити фракцію, яку після закінчення парламентської каденції назвуть найкращою за всю історію існування Верховної Ради, тому що вона виконала всі пункти передвиборних обіцянок. І ми доведемо, що це цілком реально», — резюмував народний депутат.

верховна рада партия За життя Рабинович
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *