4946

Кива: Дружина Капліна розповіла мені про причини розриву з ним – він пішов до іншого чоловіка

Нардеп від Блоку Петра Порошенка Сергій Каплін пішов від дружини до чоловіка і не платить аліментів дітям. Про це в ефірі авторської програми Дмитра Гордона на каналі “112 Україна” заявив голова Соціалістичної партії України, екс-радник глави МВС Ілля Кива.

Відповідаючи на прохання прокоментувати заяву Капліна, згідно з якою голова соцпартії страждає на “розлад особистості за шизофренічним типом”, Кива відповів: “Навіть заперечувати йому не хочу: це така вже стара, побита історія”.

“Вона почалася із сепаратистського сайта “Русская весна”… це донецький сайт, і у 15-му році, коли йшли запеклі бої під Дебальцевим, а я був заступником начальника координаційного центру при штабі АТО і відповідав за певну ділянку фронту, вони почали викидати таку негативну інформацію. Перший листок паперу (я так це називаю), що потрапив у соціальні мережі, був якраз звідти. Потім цей листок паперу 10 тисяч разів передрукували різні активісти”, – повідомив голова соцпартії.

За словами Киви, у нього щодо цього немає до Капліна “жодних претензій”.

“Лийте на мене що завгодно, я чоловік міцний, усе витримаю! Щоправда, знаєте, за що все-таки пробачити не можу? За його ставлення до своїх дітей. Ось цього як чоловік чоловікові не пробачу… Нещодавно побачив його прізвище в реєстрі аліментників, дізнався, що у нього, виявляється, двоє неповнолітніх дітей, зараз ми зв’язуємося з його дружиною, будемо надавати їй фінансову допомогу, тому що він із 2009 року аліментів не сплачує. Дружина розповіла про причини розриву: він пішов до іншого… До іншого. Ви ж самі заговорили про політиків-гомосексуалів, а я вам наводжу один із яскравих прикладів. Але я думаю, гей-спільнота України і Європи його не підтримає в тому, що він через це кинув своїх дітей…” – додав голова Соціалістичної партії.

Кива: Чи стріляв би я в Тимошенко? Думаю, так. Читайте повну версію інтерв’ю

5 лютого міністр юстиції України Павло Петренко повідомив про запуск Єдиного реєстру боржників, у якому вже більше ніж 75 тис. електронних записів про неплатників аліментів. За словами Петренка, серед боржників є депутати, колишні міністри, представники органів центральної виконавчої влади, місцевої влади, силових структур. Зокрема, у переліку опинився Каплін, у якого є син і донька шкільного віку.

Нардеп заявив, що його ім’я у списку боржників, “мабуть, пов’язано з переїздом колишньої дружини за кордон”. “І просто фізично неможливо зробити транзакції”, – сказав Каплін. Водночас він додав, що сходить до Петренка, котрий презентував Єдиний реєстр боржників, і поговорить із ним “по-чоловічому”.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *